Fon Bilgilendirme Platformu

Tam Versiyon: GEDİK PORTFÖY G-20 ÜLKELERİ YABANCI HİSSE SENEDİ FONU
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.

İYİ GELİR yapmış....iyi ki yapmış (5 nisan 2021)...Serra hocamıza emeği için teşekkür ederim...

• Son 1 Ay Getirisi
    %4,870170 usdtry: % 2,45

• Son 3 Ay Getirisi
    %23,519298

• Son 6 Ay Getirisi
    %28,563541 usdtry:% 8,14

• Son 1 Yıl Getirisi
    %76,170723 usdtry:% 24,73

• Yatırımcı Sayısı (Kişi)  2.029

% 90 yabancı hisse senedi
% 3--4 fon katılma belgesi
% 3--4 tpp
% 2--3 türev    var içinde...

nisan ayı portföy dağılımında  63 şirketin hissesi var...(doğru saydıysam Smile ) TÜM dünya markalarını  içinde barındırıyor..
çok anlamıyorum ama gözüme çarpan teknoloji hisseleri yerine eski dünya  klasik marka hisseleri barındırıyor gibi ....bütün sektörler var sanki....yok yok..

19 mart vakası sonrası almıştım...balon teknoloji hisselerinden eski değer hisselere geçiş beklentisi için ..endeksler yukarı GBG yukarı, endeksler aşağı GBG aşağı modunda....süpriz yapmıyor...  Big Grin yatırım tavsiyesi değildir....

- İş günlerinde saat 13:00’a kadar alım taleplerinde o gün akşam oluşan fiyattan ertesi iş günü fona dahil olurken, saat 13:00’a kadar verilen satım taleplerinde o akşam oluşan fiyattan 3 iş günü sonra fondan ayrılabilirsiniz. 13:00’dan sonraki verilen alım ve satım taleplerinizde ise yukarıda bahsedilen sürelere bir iş günü daha eklenir...

SAAT 13.00 .......SAAT 13:30 DEĞİL....TİKKAT.... Angel

Heart GEÇMİŞ GETİRİLER GELECEK DÖNEM PERFORMANSI İÇİN BİR GÖSTERGE SAYILMAZ....unutmayın.. Heart
mayıs 2021 de fon bülteninde    gedik portföy  GBG  fonunu anlatmış...

(06-06-2021 Saat:18:13 PM)zenci42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mayıs 2021 de fon bülteninde    gedik portföy  GBG  fonunu anlatmış...

yok yaw...anlatma filan değil, her ay şu kadar getirdik,bu kadar kaybettik diye hazır şablondan aylık bülten  yapmışlar...hikaye yani...zaten bunları tefasta görüyoruz biz...bende bir şey var zannetmiştim... Smile

https://www.gedikportfoy.com.tr/fon-bulteni   buradan görebilirsiniz...